Czego szukasz?

Wpisz interesującą Cię frazę by otrzymać natychmiastowe wyniki, lub wciśnij [ENTER] po więcej szczegółów.

PARP

Strona główna

Nasze produkty

Monitoring temperatury w transporcie i w pomieszczeniach

Firma MIKSTER to uznany producent urządzeń do pomiaru i rejestracji temperatury oraz wilgotności w pomieszczeniach chłodniczych oraz transporcie.

Przez lata udoskonalaliśmy konstrukcję naszych termografów , rejestratorów oraz  systemów rejestracji temperatury i wilgotności – dziś jesteśmy w stanie zaoferować rozwiązania technologiczne, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

Nasza firma zatrudnia wysoko wykwalifikowanych inżynierów  ,specjalistów w dziedzinie elektroniki oraz zagadnień  monitoringu temperatury i wilgotności – dzięki temu usługi świadczone przez MIKSTER cechuje prawdziwy profesjonalizm.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

 

Termografy Loggicar

Termografy serii Loggicar umożliwiają monitoring temperatury i wilgotności w chłodniach samochodowych. Istnieje możliwość połączenia bezprzewodowo czterech czujników temperatura-wilgotność (np. chłodnia, wlot i wylot powietrza z parownika, temperatura produktu). Rejestrator temperatury i wilgotności Loggicar pozwala trwale zarejestrować parametry otoczenia w jakich  przechowywane są przewożone towary. Transportowy rejestrator temperatury jest niezbędny, jeśli chcemy by towar trafił na miejsce przeznaczenia w odpowiednim stanie.

 

System rejestracji temperatury Logginet

System LOGGINET-WS najczęściej stosuje się do rejestracji parametrów  środowiska w pomieszczeniach przeznaczonych do przechowywania produktów objętych obowiązkiem rejestracji warunków przechowywania a w szczególności pomiaru temperatury i wilgotności. Nośnikiem informacji o zmierzonych i zarejestrowanych parametrach jest transmisja radiowa, dzięki temu system rejestracji temperatury nie wymaga kosztownego okablowania.

nasze oprogramowanie

Aplikacja LOGGISOFT
i system LOGGINET

Stworzyliśmy kompleksowy, a jednocześnie prosty w obsłudze system
rejestracji pomiarów LOGGINET. Towarzyszące mu oprogramowanie komputerowe - program LOGGISOFT - pozwala na intuicyjny dostęp do zgromadzonych danych.

Dlaczego MIKSTER?

Rozpoczynaliśmy jako producent sterowników mikroprocesorowych stosowanych w przemyśle mięsnym. Dziś jesteśmy największym producentem takich urządzeń. Wraz z rozwojem firmy przyszła pora na udoskonalenie technologii oraz wprowadzenie na rynek nowych produktów.

Dzięki rozbudowanemu działowi konstrukcyjno-wdrożeniowemu możemy stale udoskonalać nasze produkty do monitoringu temperatury oraz dostosowywać je do nawet najbardziej wygórowanych wymagań Klientów.

25 lat firmy

MIKSTER
Industrial Technology
video cover

Nieustannie rozwijamy nowe technologie
Znamy potrzeby firm z Twojej branży

Znamy potrzeby firm z Twojej branży

Współpracujemy z najlepszymi firmami w branży, dostarczając rozwiązań efektywnie zaspokajających potrzeby w zakresie monitoringu w transporcie.

Przynosimy długowalowe oszczędności

Zaufali nam: