Czego szukasz?

Wpisz interesującą Cię frazę by otrzymać natychmiastowe wyniki, lub wciśnij [ENTER] po więcej szczegółów.

Jesteśmy producentem sterowników mikroprocesorowych i rejestratorów temperatury. Nasza firma MIKSTER Sp. z o.o. rozpoczynała jako producent sterowników mikroprocesorowych stosowanych w przemyśle mięsnym. Dziś jest największym producentem takich urządzeń, a wraz z rozwojem firmy przyszła pora na udoskonalenie technologii oraz wprowadzenie na rynek nowych produktów.

25 lat firmy

MIKSTER Industrial Technology
Nieustannie rozwijamy nowe technologie

Nieustannie rozwijamy nowe technologie

Ciągle rozwijamy nasze produkty i usługi z zakresu systemów kontroli procesów przemysłowych. Dzięki temu jesteśmy liderem branży.

Znamy potrzeby firm z Twojej branży

Znamy potrzeby firm z Twojej branży

Współpracujemy z najlepszymi firmami w branży, dostarczając rozwiązań efektywnie zaspokajających potrzeby w zakresie monitoringu w transporcie.

Przynosimy długowalowe oszczędności

Przynosimy długowalowe oszczędności

Zaawansowane rozwiązania stosowane w naszych rejestratorach cyfrowych, czujkach i sterownikach, pozwolą Ci zoptymalizować koszty działalności.

Mamy międzynarodowy zasięg i doświadczenie

Mamy międzynarodowy zasięg i doświadczenie

Do grona naszych zadowolonych Klientów zaliczamy nie tylko najlepsze polskie firmy, ale też partnerów zagranicznych.

Specjalizujemy się w rejestratorach i sterownikach

Specjalizujemy się w rejestratorach i sterownikach

Kontrolujemy i monitorujemy pracę urządzeń przemysłowych i temperatury. Tworzymy wydajne, proste w obsłudze sterowniki i rejestratory.

Zapewniamy monitoring temperatury w transporcie

Zapewniamy monitoring temperatury w transporcie

Nasze rejestratory, czujki i systemy pozwolą Ci zachować pełną kontrolę nad temperaturą i wilgotnością w transporcie przemysłowym.

Zaufali nam:

Producent sterowników mikroprocesorowych i rejestratorów temperatury

Nasza firma zajmuje się usługami projektowymi, kompletacją oraz wykonawstwem w zakresie elektroniki, automatyki oraz systemów wizualizacji oraz kontroli procesów przemysłowych.

Dzięki rozbudowanemu działowi konstrukcyjno-wdrożeniowemu możemy stale udoskonalać nasze produkty do monitoringu temperatury oraz dostosowywać je do nawet najbardziej wygórowanych wymagań Klientów.

Jako profesjonalny dostawca systemów rejestracji temperatury sięgamy po najnowsze rozwiązania techniczne z dziedziny automatyki przemysłowej oraz elektroniki – dzięki temu nasze produkty nie mają sobie równych w kraju i za granicą.

Rozwój firmy znajduje potwierdzenie w stale rosnącej liczbie Klientów.