MEATing 2019 Kongres technologów, działów rozwoju i jakości branży mięsnej

11 czerwca 2019 r. odbyła się I edycja Kongresu technologów, działów rozwoju i jakości branży mięsnej – MEATing 2019!

Jako jeden z partnerów, a także sponsorów tego wydarzenia mieliśmy przyjemność wygłosić prezentację i przybliżyć uczestnikom temat mapowania temperatury online, tytuł naszej prelekcji to: „Mapowanie temperatury online. Nowa jakość w procesie produkcji i przechowywania.”

Było to bardzo wartościowe spotkanie, ponieważ odpowiadało na najczęściej zadawane i nurtujące pytania przedstawicieli zakładów przetwórczych oraz firm dostarczających swoje towary i usługi dla branży mięsnej. Dzięki temu, że prelekcje i prezentacje były merytoryczne i odpowiadały na konkretne problemy, uczestnicy mieli okazję, by zdobyć przydatną wiedzę oraz wyciągnąć konstruktywne wnioski.

Kolejnym plusem tego Kongresu była możliwość nawiązywania oraz rozwijania relacji biznesowych, ponieważ spotkanie było kierowane zarówno do przedstawicieli zakładów przetwórczych, jak i dostawców dla branży mięsnej. Podczas wydarzenia byliśmy świadkami niejednej rozmowy handlowej, pozwalającej na zapoznanie się z pomocnymi dla działalności przetwórczej rozwiązaniami.
Zapraszamy do obejrzenia naszej małej fotorelacji z Kongresu MEATing 2019!